Strona główna
Dziecko
Tutaj jesteś

Ekologiczne, funkcjonalne i trwałe, czyli produkty firmy Liewood

28 stycznia 2021 produkty firmy Liewood

Kocyki, pledy, ubranka, akcesoria do spożywania posiłków, zabawki i wiele więcej. Oferta Liewood to szeroki wachlarz różnego rodzaju akcesoriów dla dzieci i ich rodziców.

Liewood, czyli skandynawski styl w nowoczesnym wydaniu

Firma Liewood od momentu powstania tworzy proste, użyteczne i ekologiczne akcesoria dziecięce. Produkty tej marki wyróżniają się oryginalną stylistyką, ekologicznym procesem produkcji oraz wysoką ergonomią. Są idealne w codziennym użytkowaniu. Marce przyświeca idea slow life, którą wyznaje coraz więcej nowoczesnych rodziców. Jej produkty powstają wyłącznie z wysokiej jakości materiałów pozyskiwanych z troską o środowisko naturalne. Do tego dochodzi poszanowanie praw pracowniczych i dbałość o bezpieczeństwo. W efekcie powstają wytrzymałe i trwałe produkty, które zachowują swoje funkcjonalne walory przez długi czas. Akcesoria tej marki wyróżniają się ponadto oryginalną i nowoczesną stylistyką. Są poręczne, praktyczne i świetnie przemyślane pod względem funkcjonalnym. Wszystko to powoduje, że są bardzo chętnie wybierane przez świadomych i aktywnych rodziców, którzy chcą, by ich dzieci otaczały się ładnymi i praktycznymi rzeczami.

Wszystko, czego potrzebuje maluch

Jakie wyroby znajdziemy w ofercie firmy Liewood?  Przede wszystkim produkty przeznaczone dla niemowlaków oraz dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. To szeroki wybór tekstyliów z organicznych materiałów. Wśród nich są ubranka dla dzieci: śpioszki, pajacyki, body, skarpetki, nakrycia głowy, szlafroki, kombinezony, a nawet buciki. To także różnego rodzaju kocyki, pledy, pościele, a także szlafroki. Do tego dochodzi wyposażenie, które będzie przydatne podczas spożywania przez dzieci pierwszych posiłków: podkładki, talerzyki, miseczki, sztućce, a także kubki i butelki do picia. Inna kategoria produktów to rzeczy do higieny i bezpiecznej kąpieli. W ofercie firmy są także zabawki dla małych dzieci: przytulanki, zestawy do zabawy w piasku, gryzaki oraz karuzele, które zawiesza się nad łóżeczkiem. Asortyment Liewood to także gniazdka niemowlęce oraz akcesoria, które sprawdzą się podróży.

Redakcja on7.pl

"on7.pl" to zaawansowana redakcja internetowa specjalizująca się w obszarze domu, wnętrz, dzieci, zdrowia, urody i stylu życia. Jej działalność koncentruje się na dostarczaniu czytelnikom najnowszych trendów, praktycznych porad oraz inspiracji w tych obszarach. Zespół redakcyjny "on7.pl" skupia się na prezentowaniu artykułów dotyczących aranżacji wnętrz, opieki nad dziećmi, dbałości o zdrowie i urodę oraz promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Celem redakcji jest nie tylko dostarczanie wartościowych treści, ale także inspiracja czytelników do tworzenia harmonijnych i pełnych satysfakcji życiowych przestrzeni oraz dbałości o siebie i swoje najbliższe.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

produkty firmy Liewood

Jesteś zainteresowany reklamą?