Ekologiczne, funkcjonalne i trwałe, czyli produkty firmy Liewood

Kocyki, pledy, ubranka, akcesoria do spożywania posiłków, zabawki i wiele więcej. Oferta Liewood to szeroki wachlarz różnego rodzaju akcesoriów dla dzieci i ich rodziców.

Liewood, czyli skandynawski styl w nowoczesnym wydaniu

Firma Liewood od momentu powstania tworzy proste, użyteczne i ekologiczne akcesoria dziecięce. Produkty tej marki wyróżniają się oryginalną stylistyką, ekologicznym procesem produkcji oraz wysoką ergonomią. Są idealne w codziennym użytkowaniu. Marce przyświeca idea slow life, którą wyznaje coraz więcej nowoczesnych rodziców. Jej produkty powstają wyłącznie z wysokiej jakości materiałów pozyskiwanych z troską o środowisko naturalne. Do tego dochodzi poszanowanie praw pracowniczych i dbałość o bezpieczeństwo. W efekcie powstają wytrzymałe i trwałe produkty, które zachowują swoje funkcjonalne walory przez długi czas. Akcesoria tej marki wyróżniają się ponadto oryginalną i nowoczesną stylistyką. Są poręczne, praktyczne i świetnie przemyślane pod względem funkcjonalnym. Wszystko to powoduje, że są bardzo chętnie wybierane przez świadomych i aktywnych rodziców, którzy chcą, by ich dzieci otaczały się ładnymi i praktycznymi rzeczami.

Wszystko, czego potrzebuje maluch

Jakie wyroby znajdziemy w ofercie firmy Liewood?  Przede wszystkim produkty przeznaczone dla niemowlaków oraz dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. To szeroki wybór tekstyliów z organicznych materiałów. Wśród nich są ubranka dla dzieci: śpioszki, pajacyki, body, skarpetki, nakrycia głowy, szlafroki, kombinezony, a nawet buciki. To także różnego rodzaju kocyki, pledy, pościele, a także szlafroki. Do tego dochodzi wyposażenie, które będzie przydatne podczas spożywania przez dzieci pierwszych posiłków: podkładki, talerzyki, miseczki, sztućce, a także kubki i butelki do picia. Inna kategoria produktów to rzeczy do higieny i bezpiecznej kąpieli. W ofercie firmy są także zabawki dla małych dzieci: przytulanki, zestawy do zabawy w piasku, gryzaki oraz karuzele, które zawiesza się nad łóżeczkiem. Asortyment Liewood to także gniazdka niemowlęce oraz akcesoria, które sprawdzą się podróży.

Redakcja on7.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *