Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Piękne oświetlenie LED w salonie

5 maja 2020


Zatem może powinniśmy w końcu wziąć się za małe zamiany w naszym domu. Na pewno chcielibyśmy coś zmienić. W końcu przydałoby się. Ściany tracą już kolor, meble tez już są stare. Małe odświeżenie wnętrza będzie jak najbardziej wskazane.

W takim razie może postawmy również na oświetlenie LED?

Będzie zdrowsze, bardziej oszczędne, a wybór mamy do tego naprawdę ogromny. W takim razie, na co czekamy? Powinniśmy już zacząć planować.
Zacznijmy od tego, że przemyślimy dokładnie, co chcielibyśmy u siebie zmienić. Może to być coś drobnego, jak po prostu pomalowanie ścian albo coś naprawdę wystrzałowego, jak kompletna zmiana wnętrza. Na pewno będzie to cudowny pomysł. Może zatem weźmy się za ten. Zwłaszcza że nie dawno urodziły nam się dzieci i wypadałoby przystosować dla nich pokoje. W takim razie zacznijmy od nich. Pomyślmy. Dziewczynie na pewno spodobałby się pokój raczej w różu, ciepłych kolorach, pełnych słońca i barw. Na pewno wspaniałym pomysłem byłoby narysowanie lub konkretnie namalowanie pięknej łąki z kwiatami różnego typu.

Może gdzieś piękny szumiący las i inne tego typu rzeczy?

Na pewno jej się to spodoba. Jednak najpierw trzeba się to zabrać. Kolejna sprawa to chłopiec. U niego bardziej pasowałyby zimne kolory. Jakieś samochody, miasto, tego typu rzeczy. A może okręt, na którym mógłby wyruszyć w niezwykłą podróż? Tak, to tez może być niezwykły i naprawdę dobry pomysł. Jeśli dzieci będą starsze, to same będą mogły pomóc nam w wyborze tego, jak powinien wyglądać ich pokój. Jednak na ścianach się to przecież nie kończy. Trzeba jeszcze zająć się wyposażeniem. Na pewno przyda się szafa na ubrania, pięknie zdobione łóżko, odpowiedni zestaw pościeli, firanek, a może nawet jakieś dodatkowe ozdoby na ścianę i sufit? Na pewne coś znajdziemy i wybierzemy odpowiednio do upodobań naszego malucha.
Dobrze, ale na pokoju dziecięcym dom się przecież nie kończy. Trzeba jeszcze zadbać o resztę, a to oznacza, że musimy odpowiednio się do tego przygotować. Na początek może kuchnia. Od dawna myśleliśmy o ty, by dorobić tutaj kawałki. Zwłaszcza w miejscu, gdzie stoi zlew i piekarnik. Tam najwięcej się brudzi, a nie mamy ochoty patrzeć na ścianę z tłuszczu lub wody. Nie, trzeba jakoś temu zapobiec, a kafelki wydają się naprawdę genialnym rozwiązaniem. Co dalej? Lodówkę zostawiamy. Jeszcze się wspaniale sprawdza, więc nie powinniśmy jej wymieniać. Podobnie szafki i piekarnik. Tutaj raczej nie będzie wiele zmian. No, chyba że chcemy wymienić stół w jadalni obok na nowszy. Ten jest już dosyć porysowany oraz ma swoje lata. Do tego chwieje się na swoich nogach, więc niezbyt nam już taki odpowiada. Dobrze, zatem dopiszemy go do listy zakupów.
Jeszcze została nam sypialnia, łazienka, przedpokój i może gabinety, jeśli takie mamy. Tak, jest jeszcze sporo roboty i myślenia o tym, jak się za to wszystko zabrać. Pracy na pewno nam nie brakuje, ale chcielibyśmy wziąć oddech i wziąć się w końcu do konkretnej pracy. W takim razie bez zbędnego gadania ruszajmy do działania już teraz.

Redakcja on7.pl

"on7.pl" to zaawansowana redakcja internetowa specjalizująca się w obszarze domu, wnętrz, dzieci, zdrowia, urody i stylu życia. Jej działalność koncentruje się na dostarczaniu czytelnikom najnowszych trendów, praktycznych porad oraz inspiracji w tych obszarach. Zespół redakcyjny "on7.pl" skupia się na prezentowaniu artykułów dotyczących aranżacji wnętrz, opieki nad dziećmi, dbałości o zdrowie i urodę oraz promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Celem redakcji jest nie tylko dostarczanie wartościowych treści, ale także inspiracja czytelników do tworzenia harmonijnych i pełnych satysfakcji życiowych przestrzeni oraz dbałości o siebie i swoje najbliższe.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

projekt sypialni

Jak zaprojektować sypialnie?

21 listopada 2021

Czy warto ocieplać poddasze nieużytkowe

Jesteś zainteresowany reklamą?