Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Czy kwas hialuronowy to dobry pomysł?

27 lipca 2021 kwas hialuronowy

Do najpopularniejszych preparatów stosowanych w medycynie estetycznej zalicza się kwas hialuronowy. Jak działa i czy naprawdę pomaga?

Właściwości kwasy hialuronowego

Ciało człowieka w niemalże 75% składa się z wody. Kwas hialuronowy z kolei wraz z kolagenem stanowią główny składnik skóry, w której skoncentrowana jest ponad połowa całej ilości kwasu znajdującego się w całym ciele. Jego głównym zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Wraz ze starzeniem się organizmu, poziom kwasu hialuronowego ulega spadkowi, co skutkuje degeneracją włókien kolagenowych. W efekcie na skórze pojawią się zmarszczki.

Nic więc dziwnego, że kwas hialuronowy jest tak chętnie wykorzystywany w medycynie estetycznej. Ponadto substancja ta wykorzystywana jest w innych obszarach medycyny, między innymi w okulistyce, ortopedii, a także ginekologii. Na bazie kwasu hialuronowego wykonuje się płyny do soczewek kontaktowych i krople do oczu. Chcesz poprawić swoją urodę z użyciem kwasu hialuronowego? Pożyczka przez Internet umożliwi Ci opłacenie tego typu zabiegów.

Efektowne modelowanie twarzy i brak zmarszczek

Jak wiadomo, wszystko szkodzi w nadmiarze. Tak samo jest w przypadku kwasu hialuronowego, dlatego jego stosowanie zaleca się, jednak ze zdrowym umiarem. Pojawienie się pierwszych zmarszczek na twarzy może powodować nieestetyczny wygląd i kompleksy. Skuteczna ich redukcja jest możliwa dzięki stosowaniu kwasu hialuronowego czy botoksu. W tym celu warto odwiedzić profesjonalną klinikę medycyny estetycznej, w której pacjenci mają zagwarantowane bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych zabiegów.

Zastrzyki z kwasem hialuronowym zapewniają natychmiastowy efekt wygładzenia skóry, który utrzymuje się od 9 do nawet 12 miesięcy. Obecnie stosowane preparaty z kwasem hialuronowym charakteryzują się optymalnym czasem utrzymywania się w skórze, minimalnym obrzękiem tkanek po zabiegu, a także wygodnym sposobem podawania.

Kwas hialuronowy stosowany jest także w ramach zabiegów polegających na modelowaniu nosa, podróbka czy ust. Zapadnięte policzki czy ogólna utrata jędrności skóry to także wskazanie do zabiegu z użyciem wyżej wspomnianego kwasu. Dzięki niemu można wymodelować twarz i nadać jej młodzieńczego wyglądu. A to wszystko bez konieczności używania skalpela! Marzysz o pełniejszych ustach? Kwas hialuronowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Zapisz się na zabieg, a pożyczka przez Internet pozwoli Ci na opłacenie go.

Redakcja on7.pl

"on7.pl" to zaawansowana redakcja internetowa specjalizująca się w obszarze domu, wnętrz, dzieci, zdrowia, urody i stylu życia. Jej działalność koncentruje się na dostarczaniu czytelnikom najnowszych trendów, praktycznych porad oraz inspiracji w tych obszarach. Zespół redakcyjny "on7.pl" skupia się na prezentowaniu artykułów dotyczących aranżacji wnętrz, opieki nad dziećmi, dbałości o zdrowie i urodę oraz promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Celem redakcji jest nie tylko dostarczanie wartościowych treści, ale także inspiracja czytelników do tworzenia harmonijnych i pełnych satysfakcji życiowych przestrzeni oraz dbałości o siebie i swoje najbliższe.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

kwas hialuronowy

Jesteś zainteresowany reklamą?