Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Wypełniacze skórne na twarz – zobacz, kiedy je zastosować?

30 listopada 2020

Skuteczna medycyna estetyczna w dużej mierze opiera się na wypełniaczach skórnych. To właśnie one dają szybkie i zauważalne efekty. A zastosowanie mają naprawdę szerokie – służą do niwelowania zmarszczek, przywracania objętości twarzy czy ogólnej poprawy jakości skóry. Zobacz, jak działa prawdziwy król w dziedzinie wypełniaczy skórnych, czyli kwas hialuronowy.

Kiedy skórze z biegiem lat ubywa kwasu hialuronowego, zwróć się do lekarza medycyny estetycznej na zabieg, który pomoże uzupełnić jego braki. Kwas hialuronowy ma zdolności wiązania wody w skórze. W skutek jego zastosowania na określonym obszarze, skóra staje się lepiej nawilżona, elastyczna i jędrna. Taki wypełniacz przywraca skórze objętość oraz wygładza zmarszczki i fałdy, to więc doskonałe remedium na upływający czas. Na jakie obszary twarzy możesz go zastosować?

Wypełniacze skórne na czoło i jego okolice

Mimika twarzy często zostawia wiele śladów właśnie w okolicy czoła. Nadmierne działanie mięśni i następująca naturalnie utrata elastyczności skóry, sprawiają, że na czole zaczynają się tworzyć poprzeczne zmarszczki. Twarz przez to wydaje się być smutna i zagniewana. Podanie wypełniacza skóry w te rejony sprawi, że zmarszczki zostaną wygładzone w naturalny sposób (nie musisz obawiać się więc zaniku dynamiki twarzy).

Wypełnienie okolic oczu

Okolice oczu cechują się tym, iż w miejscach tych skóra jest niezwykle cienka i delikatna. Zapewne wiesz czym jest dolina łez – to obszar od wewnętrznego kącika oka, do środka policzka, który czasem, gdy skóra jest cienka (lub gdy jesteś zmęczona i niewyspana) przybiera szary i ziemisty kolor. Obszary te sprawiają, że oczy wyglądają na smutne. Aby pozbyć się tego wrażenia, warto w te okolice zastosować właśnie wypełniacze skórne. Dzięki temu oczy zyskają dawny blask, a ty będziesz wyglądała na bardziej wypoczętą. Kwas hialuronowy warto również podać w skronie (aby przywrócić im utraconą objętość), albo w tzw. kurze łapki (aby zniwelować zmarszczki).

Wypełniacz podany w usta i jego okolice

Czy istnieje bardziej popularny zabieg niż podanie wypełniacza w usta? Zabieg ten cieszy się niezwykłą popularnością, gdy twoje usta są zbyt wąskie, przesuszone, asymetryczne lub gdy utraciły dawny kontur. Podając wypełniacz w usta możemy przywrócić im harmonijny wygląd lub nadać zupełnie nowy kształt, tak aby były pełne i nawilżone. Ale to nie wszystko! Kwas hialuronowy z powodzeniem może być stosowany także w okolice ust, aby zniwelować pionowe wgłębienia wokół nich. Często podaje się go także w kąciki ust, aby nie były opadające.

Redakcja on7.pl

"on7.pl" to zaawansowana redakcja internetowa specjalizująca się w obszarze domu, wnętrz, dzieci, zdrowia, urody i stylu życia. Jej działalność koncentruje się na dostarczaniu czytelnikom najnowszych trendów, praktycznych porad oraz inspiracji w tych obszarach. Zespół redakcyjny "on7.pl" skupia się na prezentowaniu artykułów dotyczących aranżacji wnętrz, opieki nad dziećmi, dbałości o zdrowie i urodę oraz promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Celem redakcji jest nie tylko dostarczanie wartościowych treści, ale także inspiracja czytelników do tworzenia harmonijnych i pełnych satysfakcji życiowych przestrzeni oraz dbałości o siebie i swoje najbliższe.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

kwas hialuronowy

Jesteś zainteresowany reklamą?